Erotické podprsenky sluší malým i velkým ňadrům. Jak vzbudit zájem u partnera pomocí sexy prádla

Připadá vám, že intimní soužití s vaším protějškem  postrádá vášeň a sklouzává do nudného stereotypu? Erotické podprsenky jsou jednou z možností, jak doslova nažhavit vašeho partnera a přinést do vašeho sexuálního života něco nového. Pokud touha pohasíná, bude třeba ji něčím znovu  vyvolat. Pro všechny,kteří cítí, že už z života téměř vyprchala, přinášíme inspiraci, jak ji navrátit zpět. Dočtete se, jaké druhy svůdného prádla se nabízí, které materiály jsou nejlepší a čím se řídit při jejich nákupu.

Erotické podprsenky okoření postelové hrátky

Sexy prádlo zachrání intimní vztah i u párů, kde už se to zdá být beznadějné. Nemůžete očekávat, že po několika letech vztahu navnadíte svého partnera vytahaným pyžamem. Zamilování, kdy můžete na tom druhém oči nechat a je vám jedno, co má na sobě, už je dávno pryč, a tak přichází na řadu vaše fantazie a vynalézavost. Převezměte otěže a objevte se před svým milým v erotickém negližé. Když vyberete správný typ, který se hodí na vaši postavu a pro vaši náturu, určitě vašim svodům neodolá. Rafinované zpracování některých kousků je obzvláště vyzývavé. Nebojte se odhalit více kůže a hlavně odložte stranou veškerý stud.

Jaký zvolit materiál

U erotického prádla je obzvláště důležité, aby  bylo na těle příjemné. Leckteré modely působí na fotkách extrémně nepohodlně, bývají to však často takové soupravy, které jsou vhodné spíše na tvrdší sex nebo bdsm, takže tam trocha nepohodlí splňuje účel. Pokud ale tento styl erotiky neodpovídá vašemu vkusu, pak určitě vybírejte střih a materiál, v němž se budete cítit dobře,. V v opačném případě se budete neustále ošívat, kontrolovat a upravovat, a to rozhodně není v takové situaci žádoucí. 

Podobně jako klasické podprsenky i ty erotické jsou nejčastěji vyráběny z kombinace následujících materiálů:

  • bavlna,
  • nylon a elastan,
  • polyamid,
  • lycra nebo polyuretan.

Tento druh prádla se určitě vyplatí předem nákupem vyzkoušet, abyste zjistily, co je vám nejpohodlnější a nejpříjemnější na těle. Jste-li více odvážné, můžete začít experimentovat také s latexem. Možná tomu vy i váš partner přijdete na chuť.

Čím se erotické prádlo vyznačuje

Nejzásadnějším rozdílem mezi prádlem pro běžné nošení a tím pro postelové hrátky, je množství zakryté kůže. Konkrétně podprsenky určené pro svádění jsou někdy na materiál dosti chudé, což je z pochopitelných důvodů záměr. U těchto kousků se můžete setkat s několika typy provedení. Některé mají místo košíčků průhlednou síťovinu, přes kterou je sice vidět hodně, ale zdaleka ne vše. Odvážnější modely disponují pouze ramínky a pruhem, který drží ňadra nahoře. Ta jsou v tomto případě zcela odhalená. Nebo například oblíbeným prádlem erotických tanečnic jsou podprsenky zakrývající pouze bradavky a zdobené různými doplňky, například chlupatými bambulkami. 

Nebojte se divokých kombinací

K erotické podprsence budete potřebovat také nějaký spodní díl. Tím mohou být sexy kalhotky ve speciálním svůdném provedení – průsvitné, krajkové, páskové nebo s rozparky. Oblibě se těší kombinace těchto kalhotek s různými druhy podvazků. Originální jsou ale třeba také noční minisukně. Někteří muži si obzvláště potrpí na krátké sukýnky, kde stačí tak málo, a ukážete více, než bylo v plánu. Pokud nechcete vše kupovat po jednom zvlášť, nabízí se možnost pořízení celé erotické soupravy, která zahrnuje výše zmíněné části, nebo rovnou kompletního sexy kostýmu, jež může být opravdovou postelovou výzvou.

A to už je k tématu erotických podprsenek opravdu zcela vše. Věříme, že si každá z vás udělala představu o tom, co by pro vás a vašeho partnera mohlo být nejlepší. Protože jste si přečetly o tom, jaké druhy erotického prádla existují a z jakých materiálů se vyrábí, měly byste zvládnout jejich nákup levou zadní. Tak do toho, stačí už jen objednat a okořenit váš partnerský život!

A v čem uleháte vedle svého partnera vy? Přijde vám erotické prádlo příliš obskurní nebo je to podle vás přesně to, co by si každá žena měla čas od času do ložnice obléknout? Sdílejte s námi vaše názory a rady v komentářích, velmi nás to zajímá!

Lenka Vinšová